Nasze wartości

Od 1912 r. firma Libéron zawsze dążyła do inspirowania środowiska stolarzy w dziedzinie malowania i wykańczania oraz do dzielenia się z nimi swoją pasją do pięknych materiałów.

Dzięki unikalnemu know-how i wysokiej jakości swoich produktów oraz łącząc swoje dziedzictwo ze współczesną estetyką, firma Libéron oferuje rozwiązania spełniające marzenia i potrzeby swoich obecnych i przyszłych klientów.

Know-how

Utrzymując bliskie kontakty z rzemieślnikami, korzystamy z setek lat doświadczeń w dziedzinie podłoży i szlachetnych materiałów wykończeniowych do mieszkań i domów, w szczególności do zabezpieczania i dekoracji drewna.

Na każdym etapie koncepcji produktu nasi pracownicy wykazują się wysokimi wymaganiami, dokładnością i pasją. Jesteśmy marką dumną ze swojego historycznego kapitału, która szczyci się swoją spuścizną…

Szacunek

Poszanowanie tradycji i jej spuścizny, a w szczególności receptur naszych przodków.

Szacunek wobec natury przejawiający się w wysokiej jakości recepturach na bazie naturalnych składników, takich jak np. wosk Carnauba, wosk pszczeli, kazeina itp.

Szacunek wobec użytkownika przejawiający się w wyborze jak najmniej szkodliwych składników.

Szacunek wobec podłoża przejawiający się w preferowaniu wykończeń, które dbają o materiał i nie wynaturzają go.

Umiłowanie dobrze wykonanej pracy

Przekazując nasze zamiłowanie do pięknych materiałów, pomagamy także wszystkim naszym Klientom w realizacji ich projektów: udostępniamy jak najodpowiedniejsze produkty, podajemy szczegółowe sposoby użycia, oferujemy wzorniki barw, katalogi, filmy pokazowe, indywidualne porady itd.

Z pełnym oddaniem angażujemy się w udaną realizację projektu.