NOWOCZESNE PRODUKTY WYKOŃCZENIOWE

Drewno z rysunkiem słojów, patynowane, postarzone, wybielone, metalizowane, poszarzane, surowe… Różnych sposobów wykończenia powierzchni jest wiele i każdy pozwala nadać elementowi nowoczesny wygląd.

Szeroka wiedza specjalistyczna firmy Libéron, umożliwiająca upiększenie i uszlachetnienie mebli, przedmiotów, ścian i podłóg w prosty sposób.

Oryginalne produkty wykończeniowe, otwierające atrakcyjne możliwości zdobnicze przy jednoczesnym podkreśleniu rysunku słojów drewna.

NOWOCZESNE PRODUKTY WYKOŃCZENIOWE

BEJCOWANIE

Bejca do efektów Teinte à Effet podkreśla rysunek słojów drewna i precyzyjnie odtwarza naturalne efekty starzenia się drewna.

NOWOCZESNE PRODUKTY WYKOŃCZENIOWE

OLEJOWANIE

Olej do drewna tekowego* i egzotycznego, stworzony na bazie oleju lnianego i tungowego, odżywia i zabezpiecza przed wodą meble, wnętrza i elementy zewnętrzne wykonane z drewna egzotycznego: teku, palisandru, okoumé itp.

NOWOCZESNE PRODUKTY WYKOŃCZENIOWE

WOSKOWANIE

Woski Libéron odżywiają i zabezpieczają drewno przed wodą i zaplamieniem, jednocześnie nadając im jedwabistą patynę.

Firma Libéron proponuje:

NOWOCZESNE PRODUKTY WYKOŃCZENIOWE

LAKIEROWANIE

Farby Badigeon odtwarzają patynę drewna bielonego, postarzanego lub poszarzanego. Rysunek słojów i cechy drewna pozostają widoczne.

NOWOCZESNE PRODUKTY WYKOŃCZENIOWE

MALOWANIE I WYKAŃCZANIE BOAZERII, STOLARKI ITP.

Libéron proponuje pełną gamę produktów do malowania małych i dużych powierzchni (meble, belki, boazeria i pozostałe elementy stolarki), po zastosowaniu których rysunek słojów drewna pozostaje widoczny.

*Informacje prawne: Niebezpieczne. Przestrzegaj środków ostrożności dotyczących stosowania.